Zantes ģimenes atbalsta centrs | TelpasPremises
84
page-template-default,page,page-id-84,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

TelpasPremises

Centrā ir 8 labiekārtotas istabas ar nepieciešamo inventāru pirmsskolas vecuma bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, jaunajām māmiņām un zīdaiņiem, atbilstoši aprīkotas mācību telpas, atpūtas un spēļu telpas, labiekārtotas dušas telpas un WC, psihologa kabineti ar nepieciešamo inventāru, plaša sporta un mūzikas nodarbību zāle ar aprīkojumu, virtuve, ēdamzāle, ārsta kabinets.

Centra teritorijā ir plašs atpūtas un rotaļu laukums ar nojumēm un šūpolēm, nestandarta ierīcēm atpūtas un sporta nodarbībām.

In center we have eight comfortable rooms with all amenities with all necessary inventories for preschooler, teenagers, grownups, mothers with infants. Also we have equipped classrooms, relaxation and gaming rooms, comfortable shower rooms, WC, psychological consulting rooms with all necessary equipment, wide music and sports hall with all necessary equipment, kitchen, dining-hall, doctors office.

In territory we have wide area for rest and playground, canopy, seesaws, nonstandard equipment for relaxation and sports activities.