Zantes ģimenes atbalsta centrs | Kanisterapija
17479
post-template-default,single,single-post,postid-17479,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kanisterapija

Kanisterapija

Mūsu centra galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu, drošību un mieru brīdī, kad bērns vai ģimene ar bērniem ir saskārušies ar līdzcilvēku vai sabiedrības pāri darījumiem. Mūsu uzdevums ir padarīt bērna skatījumu uz dzīvi gaišāku, cerīgāku. Lai mums tas izdotos, strādā spēcīga specialistu komanda, kā arī tiek piesaistīti dažādi speciālisti un papildmetodes, kas palīdz bēram saņemt visu, kas viņam sniedz labsajūtu un motivāciju dzīvot labāk.

Šobrīd mūsu centrā tiek realizēts projekts ‘’Kansterapija vardarbībā cietušiem bērniem’’ ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.- 2020.gadam pasākuma ‘’Atbalsts LEADER vietējai attīstībai ( sabiedrības virzīta vietējā attīstības stratēģija’’ apakšpasākuma ‘’Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju’’ ) līdzfinansējumu.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē http://ec.europa.eu/…/rural-development…/index_lv.htm

Kanisterapija palīdz bērniem kļūt emocionāli atvērtākiem, drošākiem un priecīgākiem. Suņu klātbūtne, darbošanās ar tiem palīdz bērnu psiholoģiskās, emocionālās un fiziskās veselības attīstībai.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.