Zantes ģimenes atbalsta centrs | Iespēja ziedot
15569
page-template-default,page,page-id-15569,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Iespēja ziedot

Iespēja ziedot

Tas, kas kādam lieks- citam noderīgs!

Ļoti labprāt pieņemam jebkāda veida atbalstu un palīdzību. Apavi, apģērbs, kurš jums šķiet vairs neder, bet der kādam citam. Gultas veļa – gan bērnu, gan pieaugušo, segas un spilveni aizkari, trauki, elektropreces un remontdarbu materiālus bižutēriju, mājas dekorus, u.c.

Bērnu lietas, kuras vienmēr ir kā deficīts – attīstošās rotaļlietas, spēles, bērnu ratiņi, auto sēdeklīši, gultiņas ar matračiem u.c.

Ļoti noderīga dāvana mūsu centra bērniem ir materiāli radošajām nodarbībām – krāsainais papīrs, krāsas, plastilīnu, zīmuļus, līmes, zīmēšanas papīru, kreppapīru, dzijas, diegi, pogas, lentītes, pērlītes, u.c.;

Kā arī ļoti nepieciešamas un noderīgas dāvanas ir saimniecības un higiēnas preces – šampūns, dušas želejas, ziepes, švammes, zobu birstes, zobu pasta, matu sukas, vienreizlietojamie cimdi, dažādi telpu uzkopšanas līdzekļi – grīdām, sienām, virsmām, logiem u.c.

Un, pats galvenais, kas bērnus iepriecinās visvairāk ir kārumi – konfektes, cepumi, kūkas, sulas, augļi utt. :)

Protams, ja sagādāt šīs lietas un nogādāt privāti nav iespējas vai vēlēšanās, bet ir vēlēšanās mūsu atbalstīt tad pieņemam arī ziedojumus naudas izteiksmē, kurus var ieskaitīt mūsu centra ziedojumu kontā :

SEB BANKA Kods UNLALV2X; Konta numurs LV56UNLA0050016626419

Pieņemam ar ī ciemoņus, kas vēlās bērnus iepriecināt ar kādu aktivitāti – koncetru, teātri, sporta pasākumu, sarunām, dejām u.c.

Būsiet mīļi gaidīti mūsu atbalsta centrā, lai iepriecinātu mūsu centra bērnus un padarītu viņu ikdienu krāsaināku! :)

For more information click on the video (in Latvian only).